- Komerční sdělení -aktualne

Jak myslet pozitivně a mít stále dostatek energie?

Jak myslet pozitivně a Mít stále dostatek energie?
V supermarketu to vypadá jako v postapokalyptickém filmu, lidé si nemohou potřást rukama a o nedostatkové zboží jsou lidé schopni se i poprat.

Abychom se přes to dokázali dostat, je nezbytné vědět, jak zůstat pozitivní iv těchto časech. Pokud s tím nemáte problém, ještě více to pochopíte, pokud zjistíte, jak jste se dostali do tohoto chaosu. Jedním z klíčových nástrojů, které je důležité řešit, je duchovnost.

zákon přitažlivosti
To, co v aktuální situaci nejvíce potřebujeme, abychom zůstali pozitivní, je duchovnost. Pokud chcete vědět, jak zůstat pozitivní a energický během lockdownu, nyní je správný čas představit vám koncept, který je populární u mnohých stoupenců „zákona přitažlivosti“ – pronoia.

Pronoia je neologismus vytvořen k popisu stavu mysli, který je opakem paranoie. Zatímco osoba trpící paranoiou má pocit, že se proti ní lidé nebo subjekty sprisahávajú, osoba přežívající pronoia, má pocit, že svět kolem ní se spojil na to, aby jí přinášel dobro.

Tento koncept tedy představuje víru v to, že se vesmír neustále snaží o váš prospěch. Tuto víru lze těžko přijmout, pokud jste všude, kam se obrátíte, bombardováni negativními zprávami, ale pokud budete tento princip důsledně praktikovat, uvidíte, že vesmír opravdu pracuje ve váš prospěch.

Být pozitivně naladěn, ať se děje cokoliv
Tak jak se můžeme dostat na cestu naděje, že vesmír je hojné místo, které se o nás vždy postará? Jak přijmout skutečnost, že „ochrana“, „bezpečnost“, „láska“, „relax“ a „dlouhověkost“ nejsou náročné věci, protože jsou naší přirozenou součástí už od narození? Odporujte vědomí založenému na strachu a přijměte pronoia. Nakonec, duchovností je poznání, že je naše duše odolná a bohatá a není součástí stavů, které porážejí lidskou vůli. Naše duše jsou přírodou budovány na celou věčnost, tak jak můžeme čerpat tento pocit jistoty s vědomím, že kontinuita a znovuzrození jsou výchozí realitou našich duchů a přitahují ji do našeho každodenního života?

Ve filozofii „zákona přitažlivosti“ vaše víry vytvářejí vaši realitu a přestože je nezbytné mít přehled o aktuálních událostech, je také důležité mít kontrolu nad vlastními spirálovitými myšlenkami. A co je důležitější, potřebujete, aby vaše pozitivní myšlenky byly dominantní ve vašem každodenním životě. Tedy být pozitivní ať se děje cokoliv. Jak tedy můžete zmírnit a utišit některé víry, které se právě vytvářejí ve vaší současné situaci a které zpochybňují vaše současné vnímání věčného zdraví a nekonečné hojnosti?

pozitivní mantry
Lehký způsob, jak vnést do vašeho dne něco pozitivního, je začít s jednoduchými metodami meditace. Můžete začít pomalým a hlubokým nádechem s recitováním pozitivních výroků.

Těchto dvanáct manter můžete použít ve svém volném čase nebo si je vytisknout a začlenit do každodenní praxe. Nebojte se improvizovat a přidat si do seznamu i své vlastní výroky. Čím jich bude více, tím lépe.

Jsem v bezpečí, má duše je věčná, jsem plná vděčnosti, daří se mi a je mi dobře.
V těchto časech vzkvétal, vidím skvělou stránku lidskosti a lidi, kteří si navzájem pomáhají.
Líbí se mi vědět, že vesmír má vždy plán. Za tímto vším je velký plán, vím ho, cítím a přitahuje mě jeho pozitivní výsledek.
Líbí se mi, že zůstávám věrný tomu, o čem vím, že je pravda. Jsem od přírody překypující.
Tento čas mohu využít na to, abych vstal a vyjasnil si, co chci.
Líbí se mi myšlenka znovuobjevit sebe sama a přicházet s novými nápady, jak se přizpůsobit a vylepšit současné podmínky.
Je zábavné přemýšlet o pozitivních výsledcích.
Stále mám kontrolu nad svou realitou a dokážu se snadno přizpůsobit situacím.
Jsem řešitel. Miluji řešení a obklopuje se pozitivitou.
Cítím se povznesený lidstvem, bez ohledu na to, jaká doba aktuálně je, miluji příležitost být tady a pracovat na své části.
Věci nikdy nejsou tak špatné, jak se jeví. Vím, že to je pravda – je to v mém jádru.
Vím, že tato situace se bude zlepšovat. Standardně jsem silný a odolný.
Dalším lehkým a uklidňujícím způsobem, jak udržet své vibrace a dobré pocity na vysoké úrovni, je vrátit se ke svým zálibám nebo činnostem, z nichž máte dobrý pocit.

Toto je skvělý čas na založení deníku, napsání knihy, kterou jste odjakživa chtěli psát, číst, malovat, kreslit, naučit se nový jazyk nebo dohnat nějaké zábavné filmy. Klíčem k udržení pozitivního stavu je udržení dobré nálady, rozptýlení myšlenek a přemýšlení o věcech, které nejraději děláte.

PR článek

Další články autora