- Komerční sdělení -aktualne

Projev vděčnosti zvyšuje vibrace ve všech aspektech života

Projev vděčnosti zvyšuje vibrace ve všech aspektech života
Popisují kombinaci myšlenek, emocí, energie a smýšlení. Často slyšíme výrazy „s nízkými vibracemi“ nebo „s vysokými vibracemi“, či dokonce „s dobrými vibracemi“. Těmito slovními spojeními lidé popisují to, co vyzařují jiní lidé. Jak s tím však souvisí projev vděčnosti?

Pozitivní pohled na život je známkou toho, že člověk má vysoké vibrace. Takový lidé mají tendenci si do života přitahovat pozitivní výsledky a to z jednoduchého důvodu. Tito lidé mají své postoje zaměřené na to, aby to, co si umínili, dokázali. Místo toho, aby se soustředili na negativa a tím se dostali na nízké vibrace, jejich mentální energie se hromadí, aby se stala soběstačnou a nebyla vnímána jako zdroj břemene pro mozek.

Lidé, kteří během svého života pracují s vysokými vibracemi, jsou schopni lépe následovat jakýkoliv vyšší cíl. Vyšší vibrace zvyšují jejich šance na úspěch, protože zvyšují jejich odolnost a schopnost odrazit se od selhání.

Projev vděčnosti je jedním z nejlepších způsobů, jak zvýšit vibrace ve vašem životě. Vděčností za cokoliv, co v životě máte – ať už jsou to lidé, majetek, situace, příležitosti – vytváříte vyšší vibrace. Bude tedy nutné si tento postoj zanechat a vést ho k přitahování si věcí se stejně vysokými vibracemi. Vnímejte to tak, že pokaždé, když projevíte vděčnost, vložíte malé množství dobré karmy na svůj osobní karmický účet.

Jak si vytvořit návyk projevování vděčnosti
Dobrou zprávou je, že projev vděčnosti si můžete procvičit kdekoliv a kdykoliv. Dobrým způsobem, jak si vytvořit návyk projevování vděčnosti, je začít den vhodným cvičením:

Můžete ji projevit slovně za věci, za které jste vděční. Nemusí to být nic velkolepé. Začít můžete s něčím jednodušším, jako je vděčnost za každý nový den, který můžete přežít. To na začátek bohatě stačí.

Další cvičení, kterému se můžete věnovat je vytvoření si řetězu vděčnosti. Například jedna z nejoblíbenějších věcí, které lidé ráno dělají, je dát si šálek čerstvě uvařené kávy. Začít můžete vyjádřením díků buď v duchu pro sebe, nebo nahlas (záleží na vašich preferencích): „Jsem vděčný za tuto kávu.“ Potom přejděte k vděčnosti za jinou věc související s kávou, například za práci, za kterou dostáváte plat, za který si koupíte kávu atd. Tento příklad byl pouze pro jak-takovou představu.

Každý člověk je vděční za něco jiného. Je však důležité projevovat vděčnost a oč více jsme schopni dík projevit, o to vyšší jsou naše vibrace. Tento zvyk také posiluje myšlenku, že cokoliv, co v životě máme právě teď, je vše, co opravdu potřebujeme, abychom mohli být skutečně šťastní. Dává nám to víru v přesvědčení, že cokoliv, co právě teď máme, je dostačující na to, abychom s tím mohli začít pracovat.

Stěžování se vede ke snižování vibrací
Určitě mnozí z vás zažili nějaké selhání, zklamání či beznaděj. A mnozí z vás, zejména v těžkých obdobích života, připisovali vinu vnějším faktorem místo toho, aby svou pozornost obrátili do svého nitra a upřímně se podívali na své vlastní nedostatky.

Toto chování, pohled či nastavení mysli (nazvěte si to jak chcete) je pravým opakem projevu vděčnosti. Je to druh myšlení, které vás vede ke snižování vaší vibrace, protože jste se rozhodli stěžovat na utrpení života a tím jste si vybrali cestu utápění se v negativitě. Samozřejmě i negativita je součástí života stejně jako pozitivita. Lidé by si však měli uvědomit, že mají moc a možnost si zvolit, ke které straně se přikloní.

Další výhodou, kterou máme z projevení díků a vyšším vibracím, je schopnost vybudovat si zdravé sebevědomí místo komplexu méněcennosti. Sebevědomí je ten aspekt, který je hlavním rozdílem mezi dobrým životem a životem plného bídy a utrpení.

Pokud je vaše mysl zaměřena na to, co „nemůže dosáhnout či získat“, tak se to prostě rozhodně nedosáhnout. Projevování vděčnosti je pasivní forma pozitivního posílení, která slouží jako palivo k tomu, abychom v tomto životě dosáhli věci, které chceme. Vždy mějte na paměti, že projev vděčnosti a díky jsou činy, kterými podporujete sebe sama a které vám dávají vyšší vibrace.

Každý z nás je na tomto světě proto, aby sloužil vyššímu cíli, který je pro každého člověka jedinečný. Vědět ocenit tuto skutečnost je již samo o sobě projevem vděčnosti. Měli bychom plně využít čas, který nám byl na tomto světě poskytnut. A co je lepší, než věnovat chvilku svého času na projevení vděčnosti za tuto úžasnou příležitost?

PR článek

Další články autora