- Komerční sdělení -aktualne

Energetický upírismus

Všichni žijeme v hektické době, v soustavě napětí – ať ve fyzickém nebo psychickém. Tým se mezi námi narušuje rovnováha i vnitřní naladěného. Vzájemné zneužívání jednoho druhým se stalo chorobou dnešní doby.

energetický upírizmus
Říká se tomu energetické zneužívání jiných jedinců, nebe takové energetický upírizmus. Může se jednat o různé osoby – ženu, muže, rodiče nebe úplně cizího člověka.

Úmyslná energetičtí upíři
Jsou to lidé, kteří z nás vědomě tahají životodárnou energii. Naučili se, že když Ukradni někomu energii, cítí se mnohem Lépe. Tým se Stavěj závislí na cizí energii. Stavěj se z nich „narkomani“, které Potřebují svou denní dávku.

Projevují se tak, že úmyslem vyvolávají hádky, ponižují druhou osobu a dělají nemístné a urážlivé poznámky. Většinou si k tomu vybírají slabších jedinců. Dělají dlouhý ponižující proslov, tým narušují auru dotyčného člověka, kterého si vybrali na to, aby vyprovokovali potřebným reakci, kterou Potřebují k tomu, aby ho mohli vysát. Snaží se vyvolat hněv, hněv, neklid v jeho duši. V tom okamžiku se „upír“ Může napít z jeho uvolněné energie.

Velmi často se setkáváme s takova upíři v davu lidí, v dopravních prostředcích, kde se snaží vyvolat hádku. Dokáže být nesmírně otravní a vtíravý. Bývají to většinou násilníci nebe duševně nemocní (to neznamená, že mají k tomu i potřebný diagnózu), který čerpej energii ze zoufalství, strachu a bezmocnosti.

Osobní zkušenost
Případy, kdy mě chtěl někdo obrat o energii, se velmi často stávaly i mně při mém podnikání. Většinou se to stává tam, kde se pracuje s lidmi.

Přišel jednou jeden zákazník, Zust stát mezi dveřmi a začal vykřikovat: „Všechny ženy jsou slepice, všechny mají slepičí rozum.“ Podívala jsem se na něj a řekla jsem si v duchu: „Vždycky tě to projde a odejdeš.“ Ale on neodešel, ještě začal přidávají na intenzitě hlasu. On nevěděl, že já se léta zabydlel energií a Umím se i bránit, ale vím i vrátit zpět. Tady jsem nic Vracene nemusela, byl pro mě slabý protivník. Ale tehdy jsem si řekla: „No teď budeš litovat!“ Přistoupila jsem k němu s úsměvem na tváři, dala jsem si ruce v bok a hlasem jsem řekla: „Máte pravdu, všechny ženy jsou slepice a všechny mají slepičí rozum.“ V tom momentě Zust stát jako opaření, že s ním souhlasím a nebrání se. Ale já jsem stále s úsměvem na tváři pokračovala: „Jenže ten slepičí rozum mají funkční, na rozdíl od vašeho velkého mužského rozumu – nefunkčního.“ Dotyčný člověk ode mě nečekal takovou reakci, otočil se a nikdy více se u mě neukázal.

Proto se nikdy nesmí nechat vyprovokovat. Je DŮLEŽITÉ s takovým člověkem souhlasit a až pak to vrátit tam, kde to nejméně čeká. Věřte, že víc vás proto, aby vás o vaši energii ošidili, určitě nenavštíví. Nezapomeňte: mějte vždy úsměv na tváři!

Některých energetičtí upíři ani o Takové své úchylce nemusí věděla, ale vědí, že když vyvolej hádku, cítí se mnohem Lépe. Proto to často opakuj na různých místech. Jini jsou přehnaně stoprocentní a když neudělují tak, jak si to oni představuj, je „oheň na střeše“, jsou samy výčitky a hrozby, dokáží se litovat, s velkou oblibě naříkají, jačí jsou „nepochopení“.

Neúmyslnému energetičtí upíři
Velmi mnoho zla dokáží napáchat právě takoví neúmyslnému energetičtí upíři. Bohužel velmi často se stává, že jde právě o matky. Jste překvapení? Asi ano. Neviditelná pupeční šňůra je mezi matkou a dítětem po celý život. Do sedmého roku věku je dítě zcela připoutané k matce, POkud se nevyvinou všech sedm čaker. Po sedmi letech by se mělo částečně odpoutat a vytvářet si svůj obal, vlastní aurického bublinu.

POKUD se stane, že v důsledku rozvodu, rozchodu, úmrtí, nebe jiných příčin, matka zůstala sama s dítětem, tak si podvědomě začne právě touto neviditelnou pupeční šňůrou přitahuje své dítě k sobě a čerpá od něj energii. Začne být na dítěti závislá. Tým vzniká dusivá láska, která nedává dítěti možnost samostatného rozhodování a ani mu nedá šanci postavit se na vlastní nohy. Mnohdy se stává, že dítě, když dosahuje určitého věku, prostě uteče z domu. Až takto se dokáže osvobodiť.

Dočasní energetičtí upíři
To Může být kdokoliv z nás. V době, kdy jsme nemocní, nebe zažijeme cosi traumatizujícího, máme potřebu postěžovat si, vyplakat se na cizím rameni, tehdy si i my dokážeme načerpat trochu energie od utěšovatelem. V tomto případě je vhodné trochu popustit uzdu a s láskou věnoval něco ze své zásoby životodárné energie. Nikdy nevíte, zda právě vy ji o nějaký čas nebudete potřebovat právní od TÉTO osoby.

V těchto případech je velmi Užitečné cvičení, kdy se nám rozproudíte krev a začne nás zásobovat „okysličenou“ energií. Uvolní se nám bloky, které nás držel v pasti. Třeba začít pozitivně myslet a určitě problémy rychlejí pomine.

PR článek

Další články autora