- Komerční sdělení -aktualne

Během Venuše v Býku se věnujte více svému tělu

Venuše, planeta lásky, umění a krásy, vstupuje 14. dubna do znamení Býka, kde je doma. Venuše se pohybuje po nebi dost rychle, někdy není v jednom znamení ani celý měsíc. Tentokrát bude v Býku do 9. května. Užijme si ji tedy, POkud bude na svém výsluní v tomto znamení.

Během Venuše v Býku se věnujte více svému tělu
Charakteristika těchto dní
Úkolem Venuše je spojovat lidi do harmonického celku, stabilizovat vztahy a rozvíjet estetické cítění. Bohyně lásky nechce nikdy dělat nepříjemnosti mezi lidmi a nebojuje akčně jako její protipól Mars. Největší negativem Venuše bude nutkání vlastnit nebe „příliš milovat“, až nedá svému objektu lásky dýchat. Býk je zemským znamením. Tímto znamením se připisuje smyslnost a živočišnost. Nemusí to znamenat jen užívání si života a velkou chuť k jídlu.

Býčí Venuše má ráda hezké až luxusní věci a má velmi dobrý vztah k přírodě, kterou si takové nálezy užívá. Není divu, vždyť Během její Působení je většinou jaře, Předjaří či časné léto. Vnímáme tehdy krásu přírody asi všichni bez rozdílu. V pečlivém očekávání, co přinese daný rok, se těšíme z mladých lístků na stromech a prvních květů. Bez květů a zpěvu ptáčka, si Působení Venuše v Býku ani Neum představám.

Působení na jednotlivá znamení
Věnujte se více svému tělu a užívejte si jaro plnými hrstěmi. Každá živá bytost má právo na lásku. Nezapomeňte milovat a chránit i naši matku Zemi!

zemská znamení
Býk, Kozoroh a Panna budou vnímat více krásno kolem sebe a budou si uvědomit, že nejen prací je člověk živ. V oblasti lásky se MOHOU pohnout kupředu, POkud tedy budou chtít. Pocítí více než kdy jindy harmonizaci Svého nitra a budou to přenášeny i na své okolí. Volní MOHOU Mít štěstí a potkají svou vysněné lásku. Třeba se ovšem opravdu otevřít. Pozor na pohodlnost! Když člověk sedí doma, štěstí ho nemusí potkat! Samozřejmě, že tyto informace jsou všeobecné. Ke konkretizaci třeba Vidět osobní horoskop i s tranzitama.

vzdušná znamení
Váhy se uvolní a budou asi měněny váhavé. Své vztahy i umělecká činnost posune o krok dál. Je zde možnost potkat někoho zajímavého. Blíženci budou klidnější a více času stráví samotě, přičemž jim to nebude vadit, protože budou cítit v kostech, že jim zanedlouho začnou hody v lásce. Horší budou na tom Vodnáře, který se budou učit kompromisům, POkud nebudou chtít Zůstat sami. Tvrdohlavost se vám nevyplatí ani v lásce ani v prosazování se na poli umění. POKUD trochu polevy, nastane čas, kdy si konečně vyřešit resty v lásce.

ohnivá znamení
Lev bude na tom podobně jako Vodnář nebyla tvoří s Býkem takové kvadrát. Pozor ovšem i na přílišný hrdost, ta se v lásce nenosí. Střelce si budou asi přehodnocuje své dosavadní zážitky, které byly asi docela příjemné. Možné je však osudové setkání s někým, kdo vás Dlouhodobě osloví v lásce i umělecké činnosti. Jděte na koncerty a výstavy. Jeden nikdy neví … Beran se uklidňuje a budou si pomalu realizovat své plány. Přesvědčil se postupně, že je lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše.

vodní znamení
Ryby a Rak jsou na tom při Působení Venuše v Býku Lépe než vodní Štír. Ten si má dávat pozor na to, aby velmi neprotiřečí svým milovaným, hlavně partnerovi. To, že jste jini než vaše polovička, berte jako pozitivum, nebyla jen tak se můžete transformovat a nestagnuje na jednom Mist. V umění nehledejte chybičky např. na obrazech, ale vnímejte hlavně to, co jimi chtěl malíř říci druhým lidem. Ryby se začnou více těšit ze života. POKUD se vyskytne nějaký problém, řekněte si, že bez vynaložené námahy byste si necenili to, co máte. Raci budou postupně veselejší a asi dají Přednost posezení ve společnosti a Procházka v přírodě před Sežeň doma. Překvapuje partnera svým šarmem a veselostí.

Předchozí článekSvatojánská noc
Další článekMagie prvomájové noci
PR článek

Další články autora