- Komerční sdělení -aktualne

Venuše v Blížencích vyvolává potřebu sbližování

Venuše v Blížencích vyvolává potřebu sblizování
Pohyblivý, šibalský posel bohů Merkur, bude mít na Venuši různorodý vliv. Blíženci jsou párové znamení. Neradi jsou sami. Proto v mnoha lidech Venuše v Blížencích nyní vyvolá potřebu většího sblizování. Možná více než jindy se budou muži i ženy seznamovat Prostřednictvím inzerátů v časopisech nebo internetových seznamek. Je třeba si však dat pozor, nebyla takto navázané známosti nemusí Mít dlouhé trvání.

Více štěstí a sebevědomí
Venuše v Blížencích se nerada nudí, ale do hlubšího svazků se nechce hned vázami. „Podivujete se?“ říká si Venuše v Blížencích. „Vždy na světě je tolik zajímavých potencionálních partnerů!“ POKUD netoužíte pouze po flirtu, buďte raději opatrnější. Na druhé straně, nesmelším lidem dodá vzdušná Venuše více lehkostí, ale i odvahy překonat ostych při komunikaci s okolím.

POKUD byla Venuše v Býku, působila obecně Příznivý na znamení, které jsou V souladu s Býkem – a to na Kozoroha, Panny, ale i Rakov a Ryby. Obecně píší proto, že osobní horoskop řekni člověku mnohem více. Záleží od postavení Venuše v nativním horoskopu i od toho, jaké jsou její aspekty k ostatním planetám. Tentokrát budou Mít tedy obecně více štěstí v lásce vzdušné znamení – Blíženci, Vodnář i Váhy, ale MOHOU ho mít i Lvi a Beran.

Venuše je planetou lásky, toho nejvyššího citu, který spojuje tento svět v jeden celek. Její vliv není agresivní, i když má někdo akorát tu smůlu, že v tomto období není vzdušným znamením. Panny, Ryby a Střelcem berte její negativnější Působení na vás jako výzvu, abyste si uvědomili ty vlastnosti, které vám možná brání projev své city jemným způsobem. Zkuste si uvědomit před tím, než se budete chtít Haster se svými blízkými, co bude z toho, co vás nyní nejvíc trápí například o sto let? Nic, zapadne to do zapomnění. Povzneste se proto nad banality. Věnujte se raději cestování a umělecké činnosti, kterou preferujete.

Předchozí článekJak vyplnit mezery v životopisu
Další článekSvatojánská noc
PR článek

Další články autora