- Komerční sdělení -aktualne

S celokovovým šicím strojem budete plně spokojeni po mnoho let

Mít doma šicí stroj je velmi praktické. Drtivá většina osob, které se chtějí naučit šít, toho docílí. Stačí, abyste se nenechali odradit případnými prvními neúspěchy a pokud vám bude zhotovení prvních modelů obzvlášť dlouho trvat, nehodit flintu do žita a vytrvat. Nabídka je skutečně obsáhlá, a tak si vyberou všichni zájemci bez ohledu na zkušenosti, věk a požadavky.

Celokovový šicí stroj

Možná si pamatujete šicí stroj vaší babičky nebo maminky, který byl celokovový a měl také kovově – dřevěnou základnu. Dnešní celokovový šicí stroj je trochu jiný. Líbit by se vám mohl např. kvalitní tichý šicí stroj s 25 programy Brother RL425. Má rotační chapač a aktuálně je na nej-sici-stroje.cz k prodeji za akční cenu 3 586 Kč.

Kvalitní a s extra příslušenstvím je na prodej právě teď šicí stroj Lada Q60B. Má rotační chapač, 32 stehů, automatickou knoflíkovou dírku, navlékač nitě, regulaci přítlaku, stolek a širokou výbavu patek v ceně. Je právě teď zlevněn na 5 776 Kč z původních 6 990 Kč.

Šicí stroje pro malé děti

Také malé děti se mohou věnovat šití na šicím stroji. Na rozdíl od hračkářských jsou ty dětské od nej-sici-stroje.cz schopné bez problémů šít, a tak vám mohou hravě pomoct při občasném opravení roztržených legín, trička nebo třeba šatiček. Šicí stroj pro děti Lucznik Mini je nejmenší ve své řadě. Má klasické vyměnitelné patky, světlo, funguje na napájení ze sítě i na baterie a šije velmi pomalu. Pro použití pro malé děti lze k němu dokoupit chránič prstů.

Jestliže je vašemu dítku šest a více let, můžete zvolit dětský šicí stroj Lucznik Everyday. Je konstrukčně trochu větší a robustnější. Také Brother KD 144 s chráničem prstů v základní výbavě a třemi designovými panely je v kategorii dětských šicích strojů velmi oblíbený. Má krásný a moderní design, nadchne každou švadlenku.

Více na nej-sici-stroje.cz.

PR článek

Další články autora