- Komerční sdělení -aktualne

Psychická sebeobrana

psychická sebeobrana
Když se porozhlédnete dokola, všimnete si, jak si chráníme své domy, byty, chaty, auta, peníze, ale zapomínáme na to, že je velmi nutné chránit i sami sebe, svou auru.

Aura jako přirozená ochrana
Aura je energetický obal, který chrání naše tělo. Skládá se z několika vrstev a tvoří prvotní ochranu našeho těla. Tam se ukazují všechny problémy, případně i nemoci. Citlivější lidé vycítí, zda máme nějaké problémy, protože naše aura se rychle změní, i co do velikosti, ale i co do barvy.

Většina z nás ani neví, že takové cosi jako aura, nebo čakry existují. Velmi dobře barevnost aury a čaker vnímají malé děti, oni totiž ještě nemají takové silné logické myšlení, proto ji mohou vidět až do 6-7 let svého věku.

posilování aury
Když si začneme uvědomovat naši auru a její funkci, začneme se více zajímat io její ochranu. Stačí si dvakrát, třikrát denně procvičovat ve své mysli, že si vytváříme obal kolem našeho těla. Ochrana se pomalu začíná vytvářet. Při dlouhodobém cvičení naše aura bude tak silná, že když si při určitém útoku i zapomeneme zpevnit obal, on už silný je, on funguje. Stačí představa, že se nacházíme v bílé bublině, tím se nám zesiluje auricky obal.

Jsou lidé, kteří si při procvičování představují i ​​vůni fialek. Samotná fialová barva je duchovní barva a když ji spojíme spolu s krásnou vůní fialek, je to přenádherná kombinace.

Naši auru si můžeme i nahmatat. Jemnými pohyby dlaní přitlačujeme jemně ve vzdálenosti asi 50cm, soustředíme se myslí na jemný odpor. Pocítíme zcela jemňoučký tlak kolem svého těla. Nemusíme být ani senzibilní, abychom to ucítili.

Lidé, kteří jsou v pohodě, mají svůj auricky obal někdy až do jednoho metru, naopak, lidé, kteří jsou nemocní, nebo mají vnitřní strach, jejich aura je velmi malá, pouze několik centimetrů od těla. Strach velmi zmenšuje auru. Při měření naší aury zjistíme, že má tvar vajíčka a přesahuje nad hlavu a pod nohy. Dokážeme procítit na ní i slabá místa.

Síla myšlenky je nejsilnější forma ochrany
Dokáže tvořit, ale i ničit. Kdybychom si věřili, byla by to nejsilnější ochrana na světě. Když si udržujeme ve svém nitru myšlenku, že nás nic nemůže porazit, tak nás skutečně nic neporazí – to je ta naše silná ochrana.

Už jsem se zmínila, že v našich hlavách se vytvářejí i pozitivní, ale i negativní myšlenky. Existují lidé, kteří tuto negativitu pocítí hned na první pohled. To znamená, že telepaticky zachytili cosi, co se vymyká normálu.

Někteří lidé jsou neustále bombardováni silnými psychickými útoky, tím se stávají zranitelnější. O některých psychických útocích se můžeme vyjadřovat jako o prokletím. S takovými silami kdysi nakládali pouze šamani. Lidé o tom, že se mohou vůči těmto silám i bránit, neměli ani ponětí. Uvěřili jeho síle, nastal strach v jejich podvědomí, aura se narušila a síla pronikla až do jeho aurického pole. Tím zůstal pod nadvládou psychického útočníka. Takové psychické útoky se dějí iv našem okolí, ani dotyčné osoby nemusejí být šamany.

Když se rozhodneme, že nechceme, abychom byli někým ovládání, ale museli bychom mít z někoho strach, tak se musíme postarat, aby se naše aura posílila a to dokážeme jen tím, že sami chceme. Musíme mít v sobě i pokoru a trochu skromnosti. Nezapomínejte, že „vrána k vráně sedá“ nebo „co vysíláme, to se nám i vrátí“.

Když se bojíme arogantních a špatných lidí, určitě si je přitáhneme k sobě. Mnoho žen se mě ptá, proč jim do života vstupují muži s alkoholickým problémem, nebo tyranskými způsoby. Přesně to jsem vysvětlovala, že si je sami přitahujeme, protože se jejich bojíme. Kdybychom se vzepřeli vůči nim a řekli si, že do mého života vstupují pouze muži, kteří si zaslouží mou lásku a jsou bez závislosti na čemsi, tak určitě se tak stane. Jenže těmto ženám jejich je líto a ještě je i obhajují, že to dělají proto, že … a neřeší situaci. V těchto ženách je bohužel slabost, strach a nerozhodnost.

Problémy podobného rázu najdeme iu mužů, ne vždy jen ženy jsou terčem útoků. V našem nitru se nachází tma, proto zapracujme na sobě a hledejme světlo.

Vlastní zkušenost s útokem
Jednou jsem se i já ocitla v psychickém útoku. Cítila jsem to asi tak, že mi bylo nevolno a hučelo mi v hlavě. Moje první myšlenka byla, že na mě někdo nadává a nepřeje mi dobro. Prohlížela jsem se sama do sebe a šla jsem ten silný nápor odrazit, což se mi podařilo.

Na druhý den jsem měla telefonát, že moje blízká osoba je v nemocnici a má akutní zánět slepého střeva. Zašla jsem do nemocnice, pomohla jsem této osobě, ale vysvětlila jsem jí, že ať to vícekrát nedělá, protože se jí to vždy v nějaké formě vrátí.

PR článek

Další články autora