- Komerční sdělení -aktualne

Jak se ochránit před negativními energií

Je mnoho cest a možností, jak se uchránit před negativní energií. Naučte se je používat a ochraňte se před účinky špatných vibrací.

Jak se ochránit před negativními energií
I v dobrých časech existují nepříjemné pocity, které vás mohou vyčerpat. Pokud k nim přidáte nestabilitu v životě nebo netečnost, tak smutek či deprese na sebe nenechají dlouho čekat.

Zdroje negativní energie
Negativní energie se běžně označuje jako špatná vibrace a je obvykle viditelná v okolí negativní osoby nebo skupiny. Poznejte možnosti ochrany před těmito škodlivými energiemi, abyste je uměli použít, když to bude nutné.

 1. Stěžovatel
  Je to osoba, která se s každým podělí se svými osobními nebo globálními problémy stávajícími po celém světě. Neprojevuje radost a netěší se z vítězství, protože všechno má svou negativní stránku, která zastiňuje tu pozitivní.

Ochranný tip: Nejlepší ochrana je hudba. Stačí pouze troška zvýšit hlasitost, když tato osoba přijde do místnosti. Nezáleží na tom, jaký druh hudby – jakákoli kombinace rytmu a melodie pomáhá rozptýlit negativní energii. Kovy také dobře vedou hudbu, takže kovový amulet se symbolem síly, který si vyberete, může důsledně odvrátit stěžovatele.

 1. nepřející
  Jakmile jste udělali pokrok, věci se najednou začaly kazit. Pořádně se proto rozhlédněte kolem sebe. Nepřející musel vynaložit mnoho úsilí, aby zajistil, že vy postupovat nebudete.

Ochranný tip: To, co nepřející nesnáší, je světlo, kterému je vystaven. Proto se ujistěte, že máte vždy po ruce malou hořící svíčku. Ještě lepší je podkopat nepřející tím, že mu nějakou svíčku darujete.

 1. závistník
  Bez ohledu na to, jak velký úspěch jste vy nebo někdo z vašich blízkých dosáhli, závistník se ho bude snažit minimalizovat a dělat vše pro to, aby se z tohoto úspěchu nikdo netěšil.

Ochranný tip: Když začne závistník mluvit s nenávistí, mile ho přerušte s nějakou novinkou. Například: „Podívejte, právě jsem přinesl koš na plasty. Od dnes ho můžete i vy používat. “ Je jedno, s jakou informací závistivce přerušíte. Přerušili jste ho a tím i možnost „nakazit“ vás jeho špatnou náladou a hněvem.

 1. Věčná oběť
  „Ach drahá, ve společnosti nejsem oblíbená, protože vynikám … Oh, já chudák, žádný muž mě nepozve na rande, protože jsem až příliš dobrá … Oběd sama, protože by si někdo ze mě mohl dělat srandu, kdybych se k tobě přidala … „

Tato osoba nikdy v ničem není na vině. Svůj neúspěch dává za vinu jiným. Proto nikdy není schopna uspět.

Ochranný tip: Chcete, aby se podobné reakce této osoby drželi od vás co nejdále? Namažte si troška svatého oleje za uši a už více neabsorbují nenávist a strach od této osoby. Negativní energie se k vám nedostane.

 1. Obviňovateľ
  Cokoliv děláte, je to špatně, protože pouze obviňovateľ zná ten správný způsob, jak být dobrý. Obviňovatelia dávají dobrým věcem jako náboženská víra, enviromentalizmus a láska zlé jména, aby nedovolily ostatním něco si užít.

Ochranný tip: Zlaté prsteny symbolizují tři věci, kterými obviňovateľ pohrdá: luxus, jednoduchost a použití vlastních rukou na dosažení a potvrzení určení svého osudu. Ruce jsou velmi silným symbolem osobní svobody. Zlato je příliš velký luxus, aby si ho mohl obviňovateľ dovolit. Uplatnění jednoduché ideologie osobní svobody, která je v rozporu s obviňovateľom, je příliš kacířská, aby tato osoba stála vedle vás. Ona nebo on bude svou negativní energii posouvat raději někde jinde, když se vy budete předvádět se svým zlatým prstenem.

 1. Nepřímá oběť
  Přátelé a rodina sebezničující osoby jsou konečnými príjmateľmi negativní energie od této osoby, i když hněv nebyl přímo vůči nim namířen. Negativní energie nepřímo tyto nevinné oběti trestá a je obtížné ji obrátit, protože tyto oběti nejsou zamýšleným cílem.

Ochranný tip: Kruh ochrany je naléhavě potřebný v životě mnoha lidí. Dobří lidé by si měli v ložnici nakreslit kruh a položit do něj postel. Posvátná geometrie je obzvláště silná při odvrácení neúmyslné negativní energie. Křeslo, na kterém sedíte většinu dne, potřebuje duchovní obraz kruhu ve svém základě, aby pomohl přirozené auře při vaší ochraně ze všech stran.

 1. Strach
  Strach patří mezi nejhůře energie.

Ochranný tip: Pokud chcete držet negativní energii mimo mysl, křemenný křišťál nošen v kapse nebo kolem krku bude schopen absorbovat negativní energii strachu dříve, než pronikne do vaší aury a poškodí ji. Pamatujte, že strach je biologickým aspektem, který nás chrání v době nebezpečí. Krystal chrání pouze před přehnaným pocitem strachu a ne před skutečnou hrozbou nebezpečí.

PR článek

Další články autora