- Komerční sdělení -aktualne

Zlepšete svůj život s novými zkušenosti

Zlepšete svůj život s novými zkušenosti
Vzpomeňte si, kdy jste poprvé řídili auto a na pýchu a potěšení, které naplnilo vaše srdce, když jste šli naproti vaší nově nalezené svobodě, kterou vám to přineslo.

Zavzpomínejte na chvíli na svůj první polibek, potěšení a radost, které vám a vaší nové lásce přinesl. Vraťte se ve vzpomínkách zpět do doby, kdy jste drželi své prvorozené dítěte v náručí a představte si ten pocit úplného štěstí, který vás naplnil.

Možná po všech těchto nových zkušenostech se už váš život dostal do období každodenní rutiny, která se točí kolem práce, rodiny a běžných věcí, které pravidelně děláte. Avšak i pohodlí v každodenní rutině může být dusivé a nudné a to způsobí, že je vaše duše neklidná.

Tehdy je načase vyzkoušet něco nového a získat nové zkušenosti. Mohou vás k tomu inspirovat různá nová místa a věci, o kterých jste jenom snili. Pokud potřebujete nějakou nápovědu, co by vás mohlo udělat šťastnými, podívejte se na své fantazie.

Změňte své fantazie na realitu
Co takové děláte ve svých fantaziích, co jste předtím nedělali? Vidíte sami sebe křičet od radosti, když zažíváte svou první jízdu na horské dráze? Představujete si, že cítíte vzrušení při skoku s padákem? A co takto se naučit nový tanec například Hula či Tango? Vidíte se běžet maratón? Sníte o tom, že napíšete román a stanete se uznávaným autorem?

Využijte šanci a vyzkoušejte jednu z věcí, o kterých jste vždy snili. Je to v pořádku zkoušet po troškách nové aktivity a věci. Můžete se přihlásit do nějakého kroužku, nebo sledovat časopisy nebo videa, jak se k tomu dopracovat.

Poslouchejte své vnitřní Já a udělejte něco nového
Kromě vašich fantazií si poslechněte myšlenky, které se vám neustále vracejí. Nechte se jimi inspirovat k tomu, abyste udělali něco jiného. Nové zážitky, na které se podujmete, vám mohou změnit život způsoby, které byste nikdy nepoznali, dokud byste je nezkusili.

Může jít o to, že se chcete zamilovat do někoho nového. Nastavte své srdce a mysl k tomuto cíli a radujte se s vytváření si představ o své nové lásce.

Můžete také toužit po nové práci. Podpořte svou mysl k tomu, aby se tak stalo a možná budete překvapeni, jak vám vesmír pomůže.

Přečtěte si novou knihu
Někdy i čtení nové knihy, nebo dokonce oblíbené staré knihy, může být nádherně povznášející zážitek. Fascinuje vás kniha Odváté větrem? A co trilogie Pán prstenů nebo jakákoliv klasika, která vám přijde na mysl?

Každá kniha, která vás zajímá, může změnit váš pohled na svět k lepšímu.

Zkuste meditaci
Když už mluvíme o meditaci, proč nezačít chodit na lekce a integrovat tuto praxi měnící život do své každodenní rutiny? Jít do svého nitra může být stejně vzrušující jako každá cesta, kterou byste mohli podniknout. Možná dokonce i více, protože budete růst zevnitř a to může zlepšit celý váš život.

Chtěli jste se naučit nový jazyk a navštívit cizí země? Neexistuje limit pro zábavu, kterou můžete zažít. Sníte o dobrodružství v Austrálii? Chcete navštívit neuvěřitelný Grand Canyon nebo vidět Niagarské vodopády poprvé ve svém životě? Můžete dělat všechno, co si v mysli nastavíte. Nic není nemožné.

Zkoušení nových aktivit může být odměňující
Co když jste se odvážili jít na kurz improvizace, abyste se naučili improvizovat nejen na pódiu, ale i ve skutečném životě? Chtěli jste vždy malovat, ale nikdy jste to nezkoušeli? Pak buďte k sobě dobrý a představte si, že jste opět dítě a nechte se vést intuicí a barvami.

Žádné rozhodnutí. Pouze radost. To by vás mohlo osvobodit a vy byste mohli dále rozvíjet svůj sen být umělcem.

Chcete se naučit jezdit na koni? Jaké potěšení by to mohlo být cválat na koni přírodou a nechat vítr, ať vám vane ve vlasech. Je to čirý pocit svobody.

Udělejte si seznam zážitků, které chcete vyzkoušet
Co když byste si udělali seznam všech nových, zábavných a vzrušujících zážitků, které byste chtěli zažít a připravily se na jejich postupné dosažení? Udělejte si seznam na rok, dva, či pět. Už jen samotné plánování vás může naplnit nadšením.

Chceme mít nové zkušenosti a zážitky během našeho života, učit se, růst a být šťastní. Proč s tím nezačít teď?

PR článek

Další články autora