- Komerční sdělení -aktualne

Feng shui vlastního štěstí a úspěchu

Feng shui vlastního štěstí a úspěchu
Slyšeli jste už o feng shui? Je to starověká čínská věda, která využívá energii na harmonické spojení jednotlivců s okolním prostředím. Vezměte si tedy příklad z nápadů feng shui a aplikujte ho ve svém životě.

Přivolejte si do života úspěch a štěstí
Necítíte se šťastně? Prosím, pochopte, že štěstí přichází ve vlnách. I když máte aktuální ne dobré období, věřte, že vás brzy najde. Vždy věřte v to, že štěstí a úspěch přijdou, ať je přítomnost jakkoli špatná.

Zeptejte se vašich blízkých, známých a přátel, zda mají nějaké amulety štěstí, zda mantry, které efektivně přivodili štěstí do jejich života.

Můžete se také zeptat věštkyně, abyste zjistili, jaké šťastné události mohou ve vaší budoucnosti nastat a co byste pro to mohli udělat. Vědí vám předpovědět feng shui vaší mysli. Jinými slovy, mohou vám říct, jak dostat své myšlenky do většího souladu s hledáním štěstí, úspěchu a bohatství.

Štěstí ve vztazích
Umístěte sochu dvou mandarínská kachen, dvou labutí nebo draka a fénixe ve vaší ložnici. Tato zvířata symbolizují štěstí v manželství.
Pořiďte si amulet štěstí, náramek nebo prsten z růžového křemene. Tento kámen je znám tím, že přináší štěstí v lásce.
Růžovou a červenou noste častěji. Jsou to šťastné barvy lásky!
Feng shuiTÉMA DNE:
Feng shui a aktivace zóny partnerství u vás doma
Zharmonizujte energie a nastartujte pozitivní změnu ve vašem citovém životě. číst dál

štěstí doma
Vymalujte každou místnost v domácnosti barvami, které jsou v souladu s feng shui bagua. Každá takto vymalovaná místnost zvýší sílu prvků bagua. Například pro „slávu“ vymalujeme pokoj nebo část domu oranžovou nebo načervenalou barvou. Tyto barvy vám přinesou štěstí v slávě, při egu a pověsti.
V blízkosti vchodu do domu umístěte podkovu nebo žábu s mincemi v ústech, aby vám přinesly štěstí.
Štěstí v rodině
Zavěste šťastné rodinné portréty do každé místnosti, zejména té místnosti, či části domu, která symbolizuje rodinu a zdraví.
Na poličku si umístěte slona s chobotem směřujícím nahoru, na podporu ochrany, plodnosti a štěstí.
Pro děti, nezapomeňte umístit reprezentace dětí do bytu či domu. Také v těchto místech umístěte mnoho bílých a kovových věcí. Tyto věci podporují štěstí s dětmi.
Štěstí ve financích
Do každé místnosti umístěte misku s mincemi. To přináší pozitivní energii do vaší finanční situace a štěstí při získávání peněz.
Peníze mějte úhledně uložené v peněžence, kabelce a hlavně v bezpečí. Respektujte své peníze, aby vám nové mohli přijít do života.
Čínské mince přinášejí štěstí ve finanční situaci. Pověste si je na kliky na dveřích.
Štěstí v práci
Všimněte si, že při vstupu do mnoha podniků se nachází roztomilá bílá kočka se zvednutou levou tlapkou. Tato kočka se nazývá „maneki neko“ a přináší štěstí v pracovní oblasti.
Umístěte fontánu s tekoucí vodou do koutku bohatství, který se nachází v levé horní pokoji či části domu.
Při výběru rostlin do vašich pracovních prostorů si zvolte bambus, protože je to velmi šťastná rostlinka a péče o ni je jednoduchá.
Štěstí v budoucnosti
Udělejte si koláž a zahrňte do ní všechny věci, které chcete mít ve své budoucnosti. To zaměří a nasměruje vaši pozornost a štěstí k věcem, které chcete.
Objevte své šťastná čísla a zahrajte si někdy loterii. Chcete-li mít štěstí, začněte se aktivně zapojit do her o štěstí.
Kupte si velkého, smějícího se Buddhy. Tato socha přináší úspěch, bohatství, zdraví a hodně štěstí.

PR článek

Další články autora