- Komerční sdělení -aktualne

Jak zjistit, zda vám někdo lže

Lidé mají jedinečnou schopnost lhát. Většina živočichů neví úmyslně lhát, pokud nepočítáme schopnosti maskování, zda předstírání, které souvisejí s přežitím. My lidé však klameme často.

Jak Zjistit, zda vám někdo lže
Ať už jsou to malé milosrdné lži, které jsme vyslovili ve snaze neuškodit či nezraňuje někoho druhého, nebo velké, zlomyslné lži, kterými se snažíme ublížit.

Instinkt na rozeznání pravdy
Jak můžete zjistit, zda vám někdo lže? Někteří lidé jsou v tomto přirozeně lepší než jiní, avšak pouze málo lidí může tvrdit, že umí dobře lhát. Většina z nás má však jistý instinkt na rozeznání pravdy. Lépe ji však víme rozpoznat u blízkých jako u cizích.

řeč těla
Profesionálové, jakými jsou detektivové, využívají širokou škálu řeči těla, aby věděli, kdy někdo lže. Od malých gest až ke změnám v tónu hlasu. Naše tělo ale nelže tak dobře, jak to zvládá náš hlas.

Domníváme se, že ten, kdo lže, se bude vyhýbat odpovědím na naše otázky a bude se cítit nepříjemně. Avšak stejně se může zachovat i člověk, který nám říká pravdu, ale obává se, že si budeme myslet, že lže. Tento rozdíl si však neuvědomíme, pokud k tomu nejsme vyškoleni a mimořádně pozorní.

Intuitivní rozpoznání lži
Naše intuice je náš největší spojenec, co se odhalení lží týká. Většina z nás si všimne změnu v chování na někom, koho zná, ale neví přesně definovat, co konkrétně mu nesedí.

Pokud se váš rodinný příslušník, kamarád či přítel chová jinak, či vypráví způsobem, který se vám nezamlouvá, je dost pravděpodobné, že něco není v pořádku.

To nemusí hned znamenat, že vám úmyslně lže. Důvod může být strach, úzkost, či nepohodlí. Ale také vám může klamat. Vy musíte zjistit, která z alternativ je na příčině. Intuice vám pouze napoví, že se musíte mít na pozoru.

Vyžádejte si důkaz
Ne, nemyslíme tím od osoby, kterou podezříváte ze lži. Zeptejte se věštce, vašeho duchovního průvodce, zda vašeho vyššího JA, aby vám poskytli důkaz, který potvrdí nebo vyvrátí vaše podezření.

Může to být zcela jednoduchá věc jako například: Pokud mi Marek lže, uvidím dnes v zahradě žlutého motýla. Jakýkoliv druh znamení si vyberete, bude to fungovat. Pouze musíte být konkrétní ve vaší požadavku.

No pozor, nelžete sami sebe. Pokud jste si jako důkaz vybrali, že uvidíte žlutého motýla v zahradě, ale uvidíte ho na druhý den, či mimo zahrady, to se už nepočítá.

telepatická praxe
Telepatie je ideální cesta jak zjistit, zda vám někdo lže nebo ne, ale vyžaduje hodně praxe. Abyste dostali odpověď na to, zda vám dotyčný lže, je třeba vytvořit si přímé spojení mezi vaší a jeho myslí.

Dobrou zprávou je, že je to možné praktikovat. Je to docela zábavné. Požádejte svého přítele, aby vám řekl něco, co může, ale nemusí být pravda. Pak chvilku počkejte a pokuste se telepaticky zjistit, zda lže nebo ne. Pak si vyměňte role. Tato aktivitka je dobrá jako společenská hra, ale je také neocenitelná při zlepšování vaší schopnosti odhalit lež dříve, než vám uškodí.

PR článek

Další články autora