- Komerční sdělení -aktualne

Pro malého i většího čtenáře! Inspirujte se knižními novinkami

Hledáte knihu pro vaši ratolest? Lákavý dobrodružný příběh i kniha pro nejmenší děti – podívejte se.

Další nádherná kniha o sympaťákovi Warrenu. Warren si pomalu zvyká na postavení ředitele plovoucího hotelu a navíc chystá oslavu svých třináctých narozenin! Samozřejmě, nic nejde podle plánů. Hotel Warren ztroskotá na tajuplném ostrově a Skica unesou neznámí vetřelci! Warren neváhá a s posádkou se vydává na odvážnou záchrannou akci přes širé moře. No spíš než Warren najde Skica, musí vyřešit několik hádanek: Kde je mořský cirkus? Proč mu otec na narozeniny zanechal neobyčejný prsten? A, prepánakráľa, což je Velký Osmorák?

Miško a Cyrilem se umí chovat
Miško a Cyrilem se umí chovat

Miško chodí do školky a nadešel čas seznámit se s pravidly slušného chování. Dozví se, že v různých situacích by měl chovat určitým způsobem. Díky tomu, že pozná pravidla předškoláka, naučí se, jak se má jíst u stolu, kdy třeba používat kouzelné slovíčka prosím, promiň a děkuji, nebo co dělat v divadle. Tato knížka volně navazuje na leporelo Miško a Cyrilem jdou do školky a vhodným způsobem seznamuje děti s jednoduchými pravidly slušného chování. Milé ilustrace zobrazují situace z prostředí rodiny a školky, které jsou dítěti blízké.

Garganta
Garganta

V záhadou nad Mořem řádí ukrutná bouře. More vyplaví na břeh starodávný předmět, ve kterém se ukrývá podivné světélko. A v Grandhotelu Nautilus se právě ubytoval záhadný cizinec v kapuci. Herby s Violeta tuší, že tyto události spolu souvisejí. Pokud chtějí zachránit město, musí jednat rychle. No může se jim stát, že díky pátrání skončí na chladném a temném mořském dně …

Jak si kukačka hledala rodinu
Jak si kukačka hledala rodinu

Pohádkový příběh plný dobrodružství, které zažije malá kukačka ve městě i v lese, si získá dětského čtenáře svou bezprostředností a dojemným závěrem. Kukaččím pátrání po jejím skutečné rodině oslovilo i paní ilustrátorka, která se jmenuje stejně jako malá ptačí hrdinka, a tak s potěšením vytvořila pěkné, milé i vtipné obrázky do knížky.

PR článek

Další články autora