- Komerční sdělení -aktualne

NV2700

Jako druhý v mém výběru je šicí a vyšívací stroj Brother NV2700. Na stroji mě nejvíce nadchnul velký pracovní prostor, vzdálenost mezi jehlou a strojem je 21 cm. Výborné na šití velkých a objemných věcí. Barevný display a menu v češtině. Na stroji si můžu nastavit již spoustu funkcí, které mi ušetří ruce. Například ostřih horní nitě, zapošití, nebo přidělat kolenní páku. Protože mám malé dítě, výšivky jsem nutně potřebovala! Můžu vyšívat jak ty nejmenší nebo až do velikosti 16 x 26 cm. To je největší vyšívací plocha. Pro výborné pozicování výšivek je v základní výbavě LED patka. S touto patkou jde výšivka umístit s přesností na milimetr. Stroj má navíc česká písmenka, která jsem jinde nenašla.

Výšivky jsou přímo ve stroji, nebo si je můžu sama vytvořit (já zkouším program era) v pc a přenesu do stroje přes USB flash disk. Výšivka musí být stažená nebo udělaná vždy ve správném formátu, u Brotheru to je PES.

Co je další výhoda stroje, že si na velkém dotykovém display, můžu během chviličky vytvořit vlastní steh. Podle českého návodu se dá vše krásně naučit.

PR článek

Další články autora